Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní zámkové vložky od firmy EVVA poskytují vysokou úroveň zabezpečení jakéhokoli objektu. Zámečnictví Praha 1 nabízí montáže kompletní modelové řady mechanických bezpečnostních vložek EVVA, a to systémů FPS (dříve CPS), EPS, ICS, 3KS a MCS. Všechny tyto mechanické zámkové systémy jsou certifikovány dle normy ČSN EN 1627 v 3. a 4. bezpečnostní třídě (RC).Zámečnictví Praha 1 provádí instalace elektronických bezpečnostních systémů EVVA. Zabezpečíme váš byt či dům pomocí bezpečnostních systémů Airkey, Xesar, EMZY nebo e-primo.  Všechny elektronické systémy EVVA jsou energeticky zcela nezávislé, tudíž nejsou nutné jakékoli stavební zásahy. K ovládání systémů je možné využívat kartu, čip nebo mobilní telefon.

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

 

Mechanický uzamykací systém z řady EVVA MCS-Technologie je systém s magnetickým kódováním, který díky jednomu magnetickému a dvěma mechanickým kódováním zvyšuje bezpečnost vašeho domu, bytu, kanceláře nebo firemního objektu. Výhodou MCS-Technologie EVVA je nejen trojnásobné zabezpečení, ale také maximální bezpečnost při objednání dalších klíčů navíc. Jedná se o vysoce komplexní a moderní uzamykací systém, který zajišťuje technologickou ochranu před kopiemi. Při otočení klíče o 360°se nezávisle na sobě hned dvakrát prověřuje kódování, což rovněž zvyšuje zabezpečení objektu. V neposlední řadě je MCS-Technologie značky EVVA odolná proti opotřebení, a to s ohledem na chráněné blokovací prvky. MCS-Technologii doporučují zámečníci Praha 1 pro kvalitní zabezpečení domácností, rodinných domů, bytů i firemních prostorů.

 

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Mechanický uzamykací systém z řady EVVA 3KS a 3KSplus je systém s třemi drážkami, který je založený na patentovaném principu bez použití pružin. Díky tomu získává jedinečné bezpečnostní vlastnosti, které ho odlišují od běžných systémů. Technologie 3KS a 3KSplus pracuje tak, že se stavítka v cylindru pohybují po křivkách vyfrézovaných do klíče, takže nejsou tlačeny proti pružině. Každý uzamykací systém je současně unikátní a s tím souvisí i vysoká ochrana při objednání dalšího klíče. Skvělé vlastnosti v praxi znamenají, že tato jedinečná technologie zajišťuje vysokou odolnost nejen proti opotřebení, ale slouží i jako vysoká ochrana před vyhmátnutím nebo vyplanžetováním. Tato technologie od renomované značky EVVA také umožňuje realizaci různých variací pro uzamykací systémy. Také proto s touto technologií tak rádi pracují zámečníci z Prahy 1, kteří tento uzamykací systém odborně namontují i ve vašem objektu.

 

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Značka EVVA zavedla jedinečný systém oboustranného klíče ICS, který obsahuje systém s kódem uvnitř profilu. ICS-technologie, kterou doporučuje zámečnictví Praha 1, poskytuje maximální ochranu díky speciálně tvarovanému a odolnému podélnému profilu. Výhodou je také prověřený systém křivek, který ověřuje oprávnění k uzamykání. V neposlední řadě je ICS-technologie od EVVA vybavena důmyslným systémem stavítek, což zabraňuje možnosti nechat si zhotovit neoprávněnou kopii klíče. Maximální bezpečnost zajišťuje uzamykací systém ICS prostřednictvím propracované detekce správného klíče, která je prováděna ve třech řadách přes třináct blokovacích stavítek. ICS-technologie doporučují zámečníci z Prahy 1 především pro zabezpečení firem.

 

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Rozšířený profilový systém neboli EPS-technologie představuje důmyslný systém stavítkových systémů EVVA, které zvyšují ochranu kanceláří, bytů, domů a dalších objektů. EPS vyniká tím, že je vybaveno překrývajícím se profilem klíče, takže ověření přístupových práv je provedeno hned v několika rovinách zabezpečení. EPS technologie obsahuje šest aktivních prvků detekce a dalších dvacet pozic detekce, které ověřují oprávnění odemykat a zamykat. Součástí sytému je také patentovaný podélný profil, který ještě více zvyšuje bezpečnost. Zámečníci Praha 1 doporučují EPS-technologii značky EVVA i z dalších důvodů – jedním z nich je i vysoká odolnost vůči opotřebení a také technická i právní ochrana před kopiemi.

 

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

 

Z bezpečnostních vložek a dalších zámečnických výrobků EVVA poskytuje systém EPS vůbec nejlepší možnou úroveň bezpečnosti mezi mechanickými bezpečnostními systémy, a to v nejjednodušším provedení. Technologie FPS je určena především pro malá uzamykací zařízení. Zámečnictví Praha 1 s tímto systémem rovněž pracuje a může ho doporučit. Z hlediska uživatelů je systém velmi odolný a nízké opotřebení pochopitelně zvyšuje i bezpečnost. Uzamykací systém FPS je vybaven speciálními klíči z alpaky, které jsou odolné. Součástí je pět nebo šest aktivních pružinových detekčních prvků. Detekce probíhá přes dvě bezpečnostní úrovně.

 

 

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

 

O systému AirKey jeho výrobce uvádí, že je tak dynamický jako potřeby zákazníků. Nelze s tím než souhlasit. AirKey od značky EVVA je elektronický uzamykací systém vyvinutý a vyráběný v Rakousku. Určený je především pro podniky s odlehlými pracovišti. Při použití systému AirKey jet totiž klíč zasílán prostřednictvím internetu. Klíčem se vlastně stává mobilní telefon, na nějž jsou zasílána oprávnění. V objektu je tak zajištěna maximální bezpečnost. Jedná se o moderní, ucelené a důmyslné řešení. Bezplatný software je součástí a je poskytován ve formě webové služby.

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

 

Elektronický uzamykací systém Xesar je inovativním produktem společnosti EVVA. Vyvinutý byl v Rakousku, kde se také vyrábí. K hlavním výhodám systému Xesar patří rychlá montáž, kterou můžete objednávat u zámečníků Praha 1, stejně jako skvělá funkčnost. Součástí je samozřejmě bezplatný software. Jedná se proto o nenákladná a základní řešení zabezpečení podniků. Zákazníci oceňují líbivý design stejně jako snadné ovládání. Zámečníci Praha 1 vám velmi rádi poradí s výběrem konkrétního řešení, protože systém Xesar nabízí rozmanitý sortiment produktů.

 

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

 

Nové řešení do domovů i kanceláří přináší e-Primo – elektronický moderní uzamykací systém. Jak se liší od klasického zámku? Místo klíční dírky je pouze hlavice, ke které se přikládá médium, které umožňuje odemykání a zamykání. K montáži systému e-Primo není zapotřebí žádná kabeláž ani náročná instalace. Tento elektronický zámek totiž přesně lícuje s otvorem pro běžný zámek. Snadno tak můžete využít výhody elektronického přístupu do bytu, firmy nebo komerčních objektů. Zámečnictví Praha 1 je připraveno vám tento nový systém namontovat rychle a za výhodných podmínek. Rádi vám také poradíme s konkrétním řešením na míru.